Startujemy z budową Nowogrodzka Square!

W samym sercu Warszawy rozpoczynamy właśnie budowę nowoczesnego biurowca Nowogrodzka Square. To już czwarty projekt, którego podejmujemy się w roli Generalnego Wykonawcy dla Yareal Polska. Wcześniej nasze spółki spotkały się już przy modernizacji i rozbudowie Mokotowska Square oraz przy budowie innego stołecznego  biurowca – Oxygen Park. Aktualnie wspólnie realizujemy również projekt kompleksu biurowego Neopark na warszawskim Mokotowie. 

RD bud Generalnym Wykonawcą biurowca Nowogrodzka SquareEkskluzywny biurowiec wyrośnie w samym centrum stolicy, zamykając spójnie pierzeję Alei Jerozolimskich. Wraz z jego oddaniem do użytku w pierwszym kwartale 2018 roku, stołeczny rynek nieruchomości wzbogaci się o 11 tys. m kw. powierzchni biurowej klasy A, rozmieszczonej na 7 piętrach oraz 500 m kw. przestrzeni handlowo-usługowej na parterze.

Warto odnotować, że Nowogrodzka Square realizowana jest w standardzie budownictwa ekologicznego i docelowo spełni wymagania certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent.

RD bud Generalnym Wykonawcą biurowca Nowogrodzka SquareProjekty podlegające wielokryterialnej ocenie jakości i wpływu na środowisko to zawsze duże wyzwanie dla Generalnego Wykonawcy. To na nim w dużej mierze spoczywa odpowiedzialność za stosowanie procedur wynikających z procesu certyfikacji. – Zrównoważony rozwój od początku wpisuje się w strategię biznesową naszej spółki. Na przestrzeni blisko 20 lat obecności na polskim rynku niejednokrotnie powierzano nam projekty z obszaru budownictwa ekologicznego. Wszechstronne doświadczenie i doskonała znajomość specyfiki tego typu inwestycji za każdym razem pozwalały nam z sukcesem kończyć podjęte zobowiązania, dlatego mocno wierzymy, że już wkrótce Nowogrodzka Square dołączy do bogatego portfolio naszych realizacji i będzie dla nas kolejnym powodem do dumy – podsumowuje Dyrektor Generalny RD bud.