• CH Serenada w portfelu zamówień RD bud

  2015-10-27

  Realizacja projektu jednego z największych w Krakowie kompleksów handlowych po raz kolejny połączyła liderów branży budowlanej i deweloperskiej. Firmy RD bud i Mayland Real Estate, bazując na doświadczeniach wyniesionych z wcześniejszej współpracy, zbudują w stolicy Małopolski nowoczesne centrum lifestylowe.

 • Sieć hotelowa B&B kontynuuje współpracę z firmą RD bud

  2015-10-02

  Trzecia co do wielkości w Europie sieć hoteli ekonomicznych – Grupa B&B Hotels – kontynuuje dynamiczny rozwój w Polsce, poszerzając  swoje portfolio o kolejne obiekty  na mapie naszego kraju. Po Toruniu, Warszawie i Wrocławiu czas na Katowice. We wrześniu w siedzibie Inwestora została podpisana umowa na budowę hotelu w bezpośrednim sąsiedztwie Filharmonii Śląskiej. Generalnym Wykonawcą inwestycji została firma RD bud.

   

 • Trzecia inwestycja Petit Forestier w portfelu zamówień spółki RD bud

  2015-04-22

  Pozytywne doświadczenia w ramach dotychczasowej współpracy z Petit Forestier Sp. z o.o. zaowocowały kolejnym wspólnym projektem. Po oddaniu do użytkowania nowych obiektów na Śląsku oraz na Mazowszu, Inwestor powierzył firmie RD bud realizację kolejnej stacji serwisowej, tym razem w Wielkopolsce.