• RD bud wybuduje hotel B&B Kraków!

  2016-12-22

  B&B Hotels kontynuuje dynamiczny rozwój w naszym kraju i startuje z nową inwestycją. Przy okazji tego projektu, znana sieć po raz kolejny zaprosiła do współpracy firmę RD bud, powierzając jej rolę Generalnego Wykonawcy hotelu B&B Kraków.

 • Startujemy z budową Nowogrodzka Square!

  2016-10-20

  W samym sercu Warszawy rozpoczynamy właśnie budowę nowoczesnego biurowca Nowogrodzka Square. To już czwarty projekt, którego podejmujemy się w roli Generalnego Wykonawcy dla Yareal Polska. Wcześniej nasze spółki spotkały się już przy modernizacji i rozbudowie Mokotowska Square oraz przy budowie innego stołecznego  biurowca – Oxygen Park. Aktualnie wspólnie realizujemy również projekt kompleksu biurowego Neopark na warszawskim Mokotowie.

 • O modernizacji centrów handlowych podczas Warsaw Build 2016

  2016-10-25

  Ostatnie chwile dzielą nas od międzynarodowych targów Warsaw Build 2016 (16-18 listopada 2016 r.). organizowanych w formule B2B. Przegląd rynkowych nowości to jednak nie wszystko, co dla uczestników przygotowali organizatorzy tej dorocznej imprezy. Wartością dodaną wydarzenia tradycyjnie będzie jego strona merytoryczna - konferencje i branżowe dyskusje każdego roku dostarczają przedsiębiorcom bogatej wiedzy i podpowiadają, jak efektywnie działać w branży budowlanej.