• Onko – Olimpiada 2012 – RD bud pomaga spełniać marzenia

  2012-09-01

  25.08.2012 na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyły się IV Międzynarodowe Igrzyska Sportowe "ONKO-OLIMPIADA 2012. Jednym ze sponsorów wydarzenia była firma RD bud, która dopingowała podopiecznych „Fundacji Spełnionych Marzeń” w zmaganiach sportowych.

 • „Rezydencja Eliza”- esencja stylu i harmonii w wykonaniu RD bud

  2012-09-01

  Coraz częściej przekonujemy się, że dzięki oryginalnym projektom architektonicznym nowe budowle dorównują stylem znanym, wielopokoleniowym rezydencjom, przewyższając je jednocześnie funkcjonalnością rozwiązań. Realizowana przez firmę RD bud od września 2010 roku „Rezydencja Eliza” jest tego najlepszym dowodem. Budynek doskonale wkomponowuje się w stylistykę przedwojennych oraz realizowanych pod koniec lat 90. XX wieku kamienic na warszawskiej Ochocie. „Rezydencja Eliza”, równie elegancka jak sąsiadujące z nią wiekowe budowle, tworzy prawdziwy azyl dla mieszkańców - miejsce relaksu i wytchnienia od miejskiego hałasu.

 • Seminarium „Zrównoważone projektowanie” - RD bud organizuje forum wymiany wiedzy w Gdańsku

  2012-09-01

  Dlaczego warto projektować zrównoważone budynki? Jak należy to prawidłowo robić? Czy taka inwestycja się opłaca? Jak zarządzać tego typu obiektem? Takie zagadnienia poruszane będą 27.09.2012 roku w Gdańsku na seminarium poświęconym tematyce zrównoważonego projektowania. Firma RD bud Sp. z o.o. będąca od 2010 roku inicjatorem projektu „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej” aktywnie upowszechnia koncepcję ekologicznego budownictwa, zachęcając do współpracy firmy realizujące tego typu inwestycje. III edycja ogólnopolskich seminariów stwarza kolejną szansę na upowszechnienie, wśród wszystkich grup zawodowych zaangażowanych w budowlany proces inwestycyjny, metod zarządzania obiektami oraz technologii, które pozostając w zgodzie z naturą dają nieograniczone możliwości tworzenia architektury miast.